En Taze Kuruyemişler ve Yöresel Ürünler “Besleyici ve doyurucu Kuruyemişler ile enerji dolu günler.” En Taze Kuruyemişler ve Yöresel Ürünler “Besleyici ve doyurucu Kuruyemişler ile enerji dolu günler.” En Taze Kuruyemişler ve Yöresel Ürünler “Besleyici ve doyurucu Kuruyemişler ile enerji dolu günler.” En Taze Kuruyemişler ve Yöresel Ürünler “Besleyici ve doyurucu Kuruyemişler ile enerji dolu günler.”

Hakkımızda


HAKKIMIZDA

 

1998 yılında Gaziantep Kuruyemişciler Sitesinde; Kuruyemiş imalatıyla başlayan meslek serüvenimiz 2006 yılına kadar aralıksız devam etti. Kuruyemiş, Baharat ve Bakliyat sektöründe imalatın yanı sıra satış ve pazarlama alanında da uzmanlaşarak, sektörün en ince ayrıntılarını analiz edip, tecrübe kazandık.

 

2014 yılında; bu sektörde uzmanlaşan ve deneyimlerini ortaya koyan 4 kardeş,  “Kavlak Kuruyemiş” adıyla bir çatı altında birleşerek, yolumuza devam ettik. İşyerimizde Kuruyemiş, Baharat, Bakliyat, Şekerleme, Çikolata, Lokum, Yöresel Gıda Ürünleri, Bitkisel ve Attariye ürünleri ve 1500’den fazla gıda ürünleri satışı bulunmaktadır. Kuruyemişlerin tamamı kendi imalatımız olup, yanısıra Nar Ekşisi, Sumak Ekşisi, Cevizli Sucuk, Muska, Salça ve  Turşu imalatıda yapmaktayız. 

 

Misyonumuz

 

Ürün ve Hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. En yüksek hijyenik şartlarda ve kalite standartlarında hizmet sunmak.

 

Vizyonumuz

 

“Kavlak Kuruyemiş” olarak Gaziantep ve Türkiye’de pazar etkinliğine katkı sağlayarak, verimliliği arttırmak, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak. 

 

Hizmet Politikamız

 

Daima üstün kalitde hizmet sunmak, güler yüzlü olmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...